top of page
חיפוש
 • תמונת הסופר/תשי דוד

מדוע אני משקיע לפחות 10 שעות עבודה על עיצוב כרטיס ביקור?

עיצוב כרטיס ביקור

כרטיס ביקור הוא כלי שמומלץ להשקיע בו המון מחשבה וזמן עבודה. אני באופן אישי רואה אותו כאחד הכלים החשובים בשיווק העסק במפגשים חברתיים, זהו למעשה חלון הראווה הראשון של הלקוח הפונציאלי שלך לעסק שלך. כרטיס ביקור מושקע יגרום ללקוח הפוטנצילי שלך לשמור עליו, להיכנס לאתר האינטרנט שלך לקבלת פרטים נוספים וליצירת קשר בזמן הצורך. זהוא כלי לעוצמתי ליצירת רושם ראשוני וכלי להצהיר על המעמד של החברה / עסק שלכם.


אז למה כרטיס ביקור הוא כלי חשוב כל כך ביצירת רושם ראשוני?

 1. ראשית וחשוב מכל, כרטיסי ביקור הם כלי להעלאת המודעות למותג. רק שאלו מישהו מתחום השיווק אצלכם כמה זמן מחשבה וכסף הושקעו בעיצוב כרטיסי הביקור כדי לתפוס את החשיבות הרבה של כרטיסי הביקור לחברה, למעשה כרטיסי הביקור מפיצים את המותג שלכם ואת השם שלכם יותר מכל פרסומת או פלייר...

 2. שנית, פרטי התקשרות ניתן למעשה להעביר בקלות בהרבה דרכים אחרות, אבל כשאתה נותן כרטיס ביקור בצורה נכונה, אתה למעשה נותן לו עצם מוחשי שמהווה שלוחה שלך. בכך אתה לא רק מחליף פרטי התקשרות, אלא יוצר יחסים.

 3. לבסוף, אין שום דבר שאומר "בוא נשאר בקשר" כמו כרטיס ביקור. בעידן שבו פרטי ההתקשרות של כולנו מצויים כמעט בכל אתר, כשמישהו נותן לך כרטיס ביקור זה אומר שהוא מעוניין ליצור קשר עסקי אתך. השאלה אם הוא מעוניין בקשר כזה למעשה ירדה מהשולחן. הגיע הזמן להתקשר!!!\


סוגים של נייר להדפסת כרטיסי ביקור


נייר כרומו – נחשב לנייר קלאסי ושכיח עבור כרטיסי ביקור. נייר כרומו גם משמש לקטלוגים ולמגזינים. מרקמו חלק והוא מגיע בשני סוגי גימורים: מבריק ומט. את נייר הכרומו ניתן להשיג במגוון משקלים: החל מ-80 ג` ועד 300 ג` (למטר רבוע). נייר שעוביו 300 ג` הוא עמיד, חזק, איכותי ומכאן גם יקר יותר. מכיוון שכרטיסי ביקור צריכים להחזיק מעמד במבחן הזמן ובארנק הלקוח, לא להתקפל ולא להיקרע בקלות, מומלץ לבחור בנייר שמשקלו 400 ג` שמשדר רושם איכותי ללקוח.

נייר נטול עץ – נייר זהו הוא פשוט, לבן ומגעו טבעי ונעים. משמש בעיקר לניירת חברה, מכתבים ועוד. אגב, זה המקום לנפץ מיתוס שכיח על נייר זה: בניגוד לשמו, הוא אינו באמת נטול עץ, אלא מיוצר מסיבי עץ. בקטגוריה זו ניתן גם למצוא ניירות מולבנים ומוחלקים מיוחדים מרהיבים בלובן גבוה במיוחד ובעלי תקנים אקולוגים חשובים. אנחנו מציעים לכם וממליצים בחום על נייר "סופר לבן" אשר יבליט את הצבעים בעיצוב כרטיס הביקור שלכם.

נייר ממוחזר עם טקסטורה - נייר בעל טקסטורה ייחודית, מחוספסת ונאה, שמשקלו 250-300 ג`. מגיע במבחר גוונים. מקורו ממחזור נייר נטול עץ. עם זאת, תופתעו לדעת כי למרות שהוא ממוחזר הוא נחשב ליקר, משמעותית, מסוגי נייר אחרים. הוא מתאים להזמנות חתונה אקסקלוסיביות ולמוצרי דפוס אחרים, בעלי גרפיקה מינימלית הנותנת לנייר להיות מרכז העיצוב.

נייר פנינה – נייר מבריק ונוצץ בעל ברק מטאלי, שמשווה לכרטיס הביקור מראה אקסקלוסיבי ומהודר. מגיע בכמה גוונים מהודרים. פופולרי עבור הדפסות של הזמנות חתונה.

נייר בד – נייר עם טקסטורה מחוספסת, שמתאים לעיצובים מינימליסטיים ונקיים או לעיצובי רטרו. מחירו יקר מנייר נטול עץ ומנייר כרומו.


כדי שנייר יהיה ידידותי לסביבה, הוא צריך להגיע עם תו תקן FSC. ניירות שעומדים בתקן זה, נלקחו מסיבי עצים הגדלים במהירות ביערות מיוחדים. על כל עץ שנכרת נשתל עץ חדש. כמו כן, זכויות העובדים ובעלי החיים אינן נפגעות בזמן הפקת הנייר.שיטות נוספות להדגשה ויחוד כרטיס הביקור שלך

 1. כרטיס ביקור - הטבעת זהב

 2. כרטיס ביקור - הבלטה לכה סלקטיבית

 3. כרטיס ביקור - הדפסת עלבלט שחור על נייר כסף

 4. כרטיס ביקור - הטבעת זהב – הבלטה על על נייר פנינה

 5. כרטיס ביקור - הבלטה עלבלט על נייר נטול עץ

 6. כרטיס ביקור - הדפסה PVC שקוף

 7. כרטיס ביקור - הדפסה על מתכת זהב/כסף

 8. כרטיס ביקור - חיתוך צורני לכרטיס ביקור

לסיכום אנחנו מעצבים כרטיסי ביקור וגם מדפיסים כרטיסי ביקור

ליעוץ, הכוונה ועיצוב יש ליצור איתנו קשר:


צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר שי דוד - MR WEB 050-3999-088

Comentarios


bottom of page