שירותי ניהול קמפיינים

שליטה מלאה בפלטפורמות

הפרסום של פייסבוק וגוגל

בששת השנים האחרונות התמחתי בשירותי שיווק דיגיטלים לחברות, ועסקים קטנים קיום אני מעניק פתרון 360° בתחום הפרסום הדיגיטלי המקצועי באינטרנט עבור חברות ארגונים ועסקים. שיווק באינטרנט דורש ידע, ניסיון ומקצועיות רבה, אני דואג להקפיד על טיב השירות, מקצועיות והשגת מטרות ויעדי השיווק עבור כל לקוח, הצוות לי מורכב מאנשי המקוצע המובילים בארץ ובעולם המומחים כל אחד בתחומו ומוסמכי פרסום ושיווק באינטרנט. הסוד שלנו הוא הניסיון שצברנו במעל 6 שנות פעילות בתחום שיווק באינטרנט לעסקים וחברות רבות ובעבודה עם אנשי המקצוע הטובים בארץ.

ניהול קמפיין חכם ומדויק מונע מכם לבזבז כסף "ולשרוף את התקציב"

רבים מהעסקים הפעילים באינטרנט התנסו בשלב כלשהו בפרסום PPC ונפגעו כי התהליך נוהל לא נכון והם פשוט שרפו כסף במהירות וללא תוצאות. אנחנו מבינים את התחום ומספקים בו תוצאות כבר שנים ולכל סוגי העסקים. אנו מציעים לכם שירות מקצועי ללא פשרות של ניהול קמפיינים ממומנים במודל PPC, עם תשומת לב לפרטים, אופטימיזציה מתמדת ו"אצבע על הדופק" לאורך כל הדרך כדי לוודא שאתם מקבלים תמורה ולא שורפים את תקציב הפרסום שלכם.

פרסום PPC בגוגל אדס (Google Ads)

כאשר מדובר על ניהול קמפיינים ממומנים PPC, הפלטפורמה הכי רלוונטית ופופולארית היא ללא ספק גוגל אדס (גוגל אדוורדס לשעבר). פלטפורמה זו של ענקית החיפוש והפרסום היא הצגת מודעות לצד תוצאות החיפוש, כמו גם על מכלול אדיר של מודעות ברחבי רשתות התוכן של גוגל. ניהול קמפיינים בגוגל מאפשר לנו לייצר עבורכם חשיפה יעילה וממוקדת בכמה ערוצים:
• מודעות טקסט בעמוד תוצאות החיפוש – המודעה מוצגת לפי חיפושים ספציפיים ורלוונטיים.
• הצגת מודעות בסרטוני יוטיוב.
• הצגת מודעות באתרים רלוונטיים ומתאימים ברחבי הרשת, אתרים המשתייכים לרשת ה-DISPLAY של גוגל.
• פרסום ריטרגטינג (Re-Targeting). אפשרות זו מאפשרת לנו להציג למשתמשים שכבר היו באתר שלכם או שביצעו חיפוש רלוונטי לפעילותכם העסקית מודעות מתאימות כדי למשוך אותו שוב לבצע רכישה או המרה.

כדי לנהל קמפיין PPC מוצלח מבחינת תוצאות ותקציב בפלטפורמות של גוגל חייבים להיות בעלי ניסיון עשיר וידע טכני רב בתחום זה. בלי הניסיון המקצועי הזה פשוט אי אפשר לייצר תוצאות איכותיות ובמחיר הנכון – ניסיון מקצועי שאנחנו מביאים מתוך רצון אמיתי לייצר עבורכם הצלחה.

אפשרויות נוספות של קמפיין PPC

לא רק גוגל מציעה אפשרויות מצוינת של קמפיינים ממומנים, גם בפייסבוק ופלטפורמות תוכן נוספות ניתן להריץ קמפיין PPC איכותי, ממוקד ויעיל. אנו בעיקר מציעים לכם ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק, כולל אפשרות של ניהול דף פייסבוק עסקי.

פרסום ממומן וניהול קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם
Facebook & Instagram

בנוסף לניהול דפים עסקיים בפייסבוק, אנו מתמחים גם בקידום מותגים בפייסבוק ואינסטגרם.
בפלטפורמת הפרסום של פייסבוק ניתן להקים קמפיינים מסוגים שונים לפי צרכי הלקוח ואופי העסק (כגון: קמפיין מעורבות, לייקים, הפניה לאתר אינטרנט או ביצוע המרות).

פרסום באאוטבריין / טאבולה

זוכרים את אותן כתבות תדמית פרסומיות שהופיעו בעיתון בפורמט של כתבה רגילה, אבל נועדו לקדם מוצר או שירות מסוים (לא מדובר בפרסום סמוי, אלא בפרסום גלוי עם סימון ברור)? אז זהו, שזה עדיין קונספט מאוד רלוונטי, רק שעכשיו הוא עבר לרשת.

בעזרת רשתות מבוססות תוכן כמו טאבולה או אאוטבריין בעזרתן אפשר ליצור קישורים מכל מיני אתרים ברשת לעמודי תוכן המפרסמים אתכם וכוללים טיפים או מדריכים שונים בנוסף לטופס יצירת קשר שיפנה אליכם.

רוצים לקבל פרטים נוספים? לחצו כאן והשאירו פרטים

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

מר ווב - סוכנות דיגיטל | ניהול קמפיינים בפייסבוק | ניהול קמפיינים בגוגל | בניית אתרים | גרפיקה וקריאייטיב | יועץ פרסום

כל הזכויות שמורות ל- שי דוד, מר ווב - שירותי אינטרנט מתקדמים לעסקים